Przetwarzanie danych osobowych

Zgodnie z przepisami rozporządzenia (UE) 2016/679 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Zwanego dalej "RGPD"), zgłoszono, że został on zarejestrowany w bazie danych posiadanej przez Jungle Bee N.V i zarządzane przez MEDIA ADGO, SL według wyraźnej kolejności pierwszego. Wszystkie dane, którymi zarządzamy, zostały dostarczone przez Ciebie za zgodą użytkownika za pośrednictwem formularza internetowego hostowanego na stronie internetowej https://news.getyourfreeprize.com/poland/ należącej do Jungle Bee N.V. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat swoich praw jako zainteresowanych, przeczytaj Politykę prywatności Jungle Bee N.V jako odpowiedzialną za przetwarzanie swoich danych i Politykę prywatności MEDIA ADGO, S.L. jako osoba odpowiedzialna za leczenie.

Podstawowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych
Administrator Danych Osobowych Firma: Jungle Bee N.V
Numer VAT: 139519
Adres: Chuchubiweg 17, Curaçao
Email: john@junglebeegroup.com
Sprawdź szczegóły

Odpowiedzialny za przetwarzanie danych osobowych MEDIA ADGO, S.L.
Numer VAT: ESB66137704
ulica Consell de Cent, 357-359 1ºA, 08007 Barcelona, Hiszpania
Tel: +34 933 48 74 12
uzytkownik@mediaadgo.com

Sprawdź szczegóły
Cel Utrzymanie relacji w związku z losowaniami, konkursami lub promocjami organizowanymi przez Media Adgo oraz przesyłaniem informacji handlowych i prowadzeniem badań rynkowych, a także przesyłem danych w celu realizacji działań reklamowych i badań rynkowych.

Sprawdź szczegóły
Legitymizacja Uzasadniony stosunek umowny dotyczący zarządzania losowaniami, konkursami i promocjami; wyraźna zgoda na wysyłanie komunikatów handlowych oraz wyraźna zgoda na przekazanie danych do realizacji działań reklamowych i badań rynkowych.

Sprawdź szczegóły
Odbiorcy Twoje dane będą przekazywane za Twoją wyraźną zgodą do podmitów trzecich, firm, organizacji i / lub inych podmiotów zainteresowanych realizacją działań reklamowych i badań rynkowych. Twoje dane mogą również zostać przekazane w przypadku zobowiązania prawnego.

Sprawdź szczegóły
Prawa Dostęp, poprawianie, anulowanie, sprzeciw, ograniczenie przetwarzania, przenoszenie danych i nie podleganie automatycznym indywidualnym decyzjom.

Sprawdź szczegóły

Polityka Prywatności

szczesliwasiodemka.pl

Uprzejmie informujemy, że Media Adgo SL, z siedzibą w Barcelonie, ulica Consell de Cents, 357-359 1A, 08007 Hiszpania, z numerem VAT ESB66137704, ma prawo przetwarzania Pana/Pani danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamemtu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem dancyh osobonych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – RODO – pozyskane w sposób inny, niż od Pani/Pana.